Cesta každého saleziána je dlhá

(Bratislava, 8. februára 2022) – Za posledné dva roky sme si viac ako inokedy uvedomili, že bez medziľudských vzťahov to nejde. Potrebujeme sa navzájom ako soľ. Aj vďaka Saleziánom dona Bosca môžeme byť v tomto náročnom období naďalej v kontakte s priateľmi z našich spoločenstiev. Môžeme sa ďalej rozvíjať v službe druhým a čerpať nielen ľudskú, ale i duchovnú posilu. Cesta každého saleziána je však dlhá a náročná. Aby tu mohli byť pre nás aj naďalej, potrebujú aj oni našu pomoc.

Aktuálne máme 20 mladých slovenských saleziánov, ktorí sa pripravujú v rôznych formačných štruktúrach. Snaha každého saleziána je, aby mohol prispieť k lepšej budúcnosti mladých, ktorí v nich potrebujú vidieť vzor a oporu.

AJ VĎAKA VÁŠMU PRÍSPEVKU VIEME POSKYTNÚŤ DOBRÚ FORMÁCIU BUDÚCIM SALEZIÁNOM

Ako môžem pomôcť:MODLITBA: Pripoj sa k modlitbe za saleziánsku rodinu rozšírenú po svete (13 671 saleziánov a 443 novicov v 134 štátoch)FINANČNÁ PODPORA: IBAN SK36 0200 0000 0000 2933 0062Variabilné číslo: 2022

darujme.salezianimladym.sk

 

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.