Dan Bárta, En.dru a Marián Čekovský na Festivale Lumen 2013

(Trnava, 16. mája 2013) – Festival Lumen pritiahne aj tento rok tisícky mladých zo Slovenska a zahraničia do Trnavy, kde ich 7. a 8. júna 2013 čaká bohatý program.

V rámci konceptu "city music festivalu" sa festival už po druhýkrát bude konať na viacerých miestach. Okrem Trojičného námestia, kde už tradične vystúpia zahraničné i slovenské gospelové kapely, sa festival bude odohrávať aj na ďalších miestach ako Mestský amfiteáter, Kino Hviezda, Divadlo Jána Palárika a Radničné nádvorie.

Organizátori potvrdili viacerých hostí sprievodného programu, ktorý je tento rok pod názvom XL zóna spoplatnený sumou 7€ (6€ v predpredaji). Medzi hosťami sú viaceré známe mená ako český spevák a textár Dan Bárta, vicemajster sveta v beatboxe a loopingu En.dru, známy slovenský spevák a hudobník Marián Čekovský, slovenský horolezec Zoltán Demján a mnohí ďalší.

Program festivalu tak poskytne naozaj rôzne žánre od koncertov, cez divadlo a talkshow až po prednášky a workshopy.

Rezervovať ubytovanie alebo vstup do XL zóny si môžete TU, prípadne aj počas festivalu v stánku informácii na Trojičnom námestí. Aktuálne novinky a mená hostí nájdete na www.fln.sk alebo na Facebook stránke Festival Lumen.

Tím Festivalu Lumen

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.