Darčeky z vydavateľstva Don Bosco pre deti utečencov

(Bratislava, 18. decembra 2015) – Vydavateľstvo Don Bosco v rámci dvestoročnice narodenia Jána Bosca obdarovalo knihami, hrami a sladkosťami zo svojej produkcie deti z irackých rodín, ktoré sú umiestnené v azylovom centre v Humennom. „Veríme, že aj táto naša malá pomoc pomôže deťom pri učení sa slovenského jazyka a pomôže im aspoň na chvíľu zabudnúť na utrpenie, ktoré zažívali vo svojej vlasti,“ povedal Ján Miško, riaditeľ vydavateľstva Don Bosco. Spolu 500 rôznych produktov v celkovej sume 625 eur si nájdu deti pod vianočným stromčekom.

Vydavateľstvo Don Bosco v rámci osláv 200. výročia narodenia Jána Bosca venovalo tento rok už viac ako 6 500 svojich výrobkov v celkovej cene viac ako 13.000 eur.

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.