Detská knižka Noe a zvieratká je plná krásnych veršov a obrázkov

V týchto dňoch vydalo Vydavateľstvo DON BOSCO krásne ilustrovanú a zveršovanú knižku Noe a zvieratká, ktorá prináša príbeh Noeho s korábom a zvieratkami v spracovaní vhodnom pre deti od troch rokov.

Veršovaný text je plný prekvapení a inšpirácií, jeho autorkou je Ivana Němcová. Autorkou ilustrácií je Marianna Čaučíková.

Prezradíme o nej len máličko: Keď otvoríš túto knižku, nájdeš tam hneď malú myšku, leňochoda, vorvaňa. Objav tam aj Božiu lásku, v každej stránke tíško čaká schovaná.

Knihy z Vydavateľstva DON BOSCO si môžete objednať cez náš e-shop www.donbosco.sk, s výberom aj objednávkou vám radi pomôžeme na adrese objednavky@donbosco.sk a tiež telefonicky na číslach 0903/962 029 a 0911/175 725.

Informoval: Peter Novák, Vydavateľstvo DON BOSCO

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.