Deviaty ročník výstupu Titusa Zemana sa niesol v atmosfére priateľských stretnutí

(Žilina, 1. októbra 2021) – Už po deviatykrát sa mnohí nadšenci hôr a ctitelia blahoslaveného Titusa Zemana vydali na výstup na Veľký Kriváň v Malej Fatre. Po viacerých upršaných rokoch sa 26. septembra konečne dočkali krásnej slnečnej septembrovej nedele.

Jedna skupina začala svoj výstup priamo z doliny Vrátna, iní sa vyviezli lanovkou do Snilovského sedla a odtiaľ prešli na vrchol. Mladí zo žilinského saleziánskeho oratka, farnosti či školy, zamestnanci a rodiny s deťmi slávili na vrchole spolu so saleziánmi svätú omšu.

„Tohtoročný Výstup Titusa Zemana sa naozaj niesol v atmosfére priateľských stretnutí a vychutnávania si krásnej slovenskej prírody. Aby niektorým vytrvalcom nebolo málo, potiahli túru po hrebeni Malej Fatry až na Poludňový Grúň. Tešíme sa a sme zvedaví, čo nám prinesie 10. ročník,“ opísala výstup účastníčka Michaela Štubňová. 

Zdroj: sjoroza.sk

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.