Dievčatá piekli medovníčky

(Košice, 18. decembra 2012) – Blížia sa Vianoce, a preto sme sa s dievčatami na výtvarnom krúžku rozhodli upiecť medovníčky, aby sme si aj takto priblížili čaro týchto sviatkov.

2012_12_18_medovniky1.jpg

Prišlo päť dievčat a nechýbala ani pani Monika Hudiová, ktorá im ochotne asistovala. Každý, kto počas nášho pečenia vstúpil do strediska, zacítil vôňu medovníkov a prišiel sa pozrieť, ako sa z malých slečien dnes stali šikovné cukrárky. Mnohí sa aj ponúkli z ešte teplých hviezdičiek, srdiečok a anjelikov a zhodli sa, že chutia výborne.

2012_12_18_medovniky3.jpg

Spoločne sme upiekli aj veľké srdce pre dobrovoľníčku Majku, ktorá na Luníku prežila minulý rok a nedávno oslávila narodeniny. Na záver, kým sa ešte dopekali posledné sladké medovníčky, sme si popri koledách vyfarbili Betlehem a spoločne sa pomodlili.

2012_12_18_medovniky2.jpg

Informoval: Lenka Košová

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.