Domka rozbieha leto plné výziev

(Bratislava, 1. júla 2021) – Od 1. júla sa môžu všetky strediská po celom Slovensku, ale i jednotliví mladí zapojiť do aktivity #domkachallenge, ktorú pripravila Domka pri príležitosti osláv 30. výročia svojho vzniku.

V októbri 2021 Domka – Združenie saleziánskej mládeže oslávi jubilejných 30 rokov na scéne mládežníckych organizácií. Na jar spustila online predstavovanie jednotlivých stredísk, ktorých má po celom Slovensku celkovo 29. Teraz, keď to situácia okolo pandémie Covid-19 dovoľuje, chce združenie pozvať svoje strediská do akčných výziev, ktoré môžu plniť jednotlivci, ale aj skupiny či celé strediská.

„Počas korony musela byť činnosť našich stredísk pozastavená. Preto chceme aj týmito výzvami znovu obnoviť súdržnosť v stredisku, ale i medzi strediskami navzájom. Chceli by sme čo najviac prepojiť jednotlivé strediská, nech mladí o sebe vedia. Budeme veľmi radi, ak sa to podarí a už teraz sa tešíme na fotky a videá, ktoré nám budú posielať počas celého leta,“ hovorí riaditeľka sekretariátu Mária Grebečiová.

Viac informácií o jednotlivých výzvach a pravidlách #domkachallenge nájdete na stránke Domky.

Zdroj: domka.sk  

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.