Dubnický športový turnaj Volley session oslávil 10. výročie

(Dubnica nad Váhom, 24. apríla 2017) – V období okolo Veľkej noci mladí z Dubnice už tradične organizujú volejbalový turnaj s názvom Volley session. Tento rok, 18. apríla, si tímy zo saleziánskych stredísk zahrali už po desiatykrát.

Do veľkonočného turnaja sa zaregistrovalo šesť tímov z Nemšovej, Námestova a Dubnice. „Každý rok sa dá vnímať stúpajúca úroveň, ale tento rok ste odohrali naozaj výborné zápasy na kvalitnej úrovni,“ na záver zhodnotil športové výkony rozhodca, pán Ing. Peter Schön.

Jubilejný ročník bol venovaný pamiatke nedávno zosnulého mladého muža, otca rodiny a tiež jedného z účastníkov minuloročných turnajov Michala Daniša, ktorý podľahol ťažkej chorobe, ale bol statočným bojovníkom do posledných chvíľ.

„Dúfame, že Michal je už vo víťaznom tíme v nebi, kde sú tí, ktorí bojovali s Kristom, víťazom nad smrťou,“ vyjadril spoločnú nádej celebrant svätej omše don Peter Štellmach SDB.

Prvenstvo si vo vyrovnanom finálovom zápase vybojovali domáci Dubničania. Víťazi si okrem medailí odniesli jubilejnú trofej, diplomy a vďaka viacerým sponzorom aj vecné odmeny. Organizátori turnaj ozvláštnili aj volejbalovou tombolou.

Zdroj: saldub.sk

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.