Duchovná obnova pre mužov na Ranči

(Drábsko, 17. marec 2016) – Chlapov nepočuť často hovoriť o svojich zlyhaniach a utŕžených ranách. Tiež nie je zvykom, že sa snažia spoločne nachádzať zmysel vo svojich bolestiach.

Trinásť otcov prevažne z Banskej Bystrice, ale aj z Trnavy, Telgártu a Považskej Bystrice sprevádzaných Jánom Balážiom a saleziánom donom Jurajom Kovaľom vykročilo v čase od 19.-21. februára na cestu transformácie svojich zranení a uzdravovania.

Čarokrásne prostredie nedostupnej chaty v Drábsku – Sedmák, výnimočný sneh, slnečné počasie a necenzurovaný humor dopĺňali pravú chlapskú atmosféru.

"Cesta uzdravovania bude riadne dlhá, ale už teraz viem, že v našom spoločenstve chlapov to bude neustále dobrodružstvo, na ktoré sa teším," dodva účastník Ján.

Zdroj: otcasy.sk

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.