Festival Lumen Challenge 2013

(Trnava, 27. februára 2013) – Organizátori festivalu sa tento rok rozhodli dať priestor slovenským a českým gospelovým kapelám zasúťažiť si o vystúpenie pred návštevníkmi tohtoročného Festivalu Lumen.

Prípravný tím Festivalu Lumen 2013 pred pár dňami spustil súťaž s názvom Festival Lumen Challenge 2013, do ktorej sa môžu prihlásiť slovenské a české gospelové kapely, ktoré majú záujem pred všetkými návštevníkmi festivalu ukázať, čo v nich je.

Princíp súťaže je veľmi jednoduchý:Kapela, ktorá sa chce súťaže zúčastniť odošle prihlášku (viac informácii nižšie) na sutaz@festivallumen.sk. Po ukončení prihlasovania sa na festivalovej FB stránke vytvorí album, kde budú administrátori pridávať fotky kapiel, ktoré sa do súťaže prihlásili, spolu s informáciami o kapele a nahrávkami.

Kapely sa môžu prihlasovať do 16. marca. V nasledujúci deň sa zverejní anketa, v ktorej majú hlasujúci možnosť dať svoj hlas interpretovi, ktorého by na festivale radi videli a počuli. Do užšieho výberu sa dostane 5 kapiel s najväčším počtom hlasov, hlasovanie bude ukončené 30. marca o polnoci. Hlavný tím Festivalu Lumen vyberie jednu kapelu, ktorá dostane možnosť účinkovať na jeho 21. ročníku. Víťaza súťaže zverejní v nedeľu 31. marca.

Ako sa môžete prihlásiť s kapelou do tejto súťaže?Pošlite e-mail na sutaz@festivallumen.sk s nasledujúcimi informáciami:•    názov kapely•    krátke predstavenie kapely (do 250 znakov)•    fotka (kde je vidieť členov kapely)•    odkaz na aspoň 1 pieseň (video/mp3/…)•    odkaz na stránku, Facebook page alebo iný profil kapely

Organizátor si vyhradzuje právo vybrať viacero kapiel, príp. z nevyhnutných dramaturgických dôvodov nezaradiť žiadnu.

Informoval: Tím Festivalu Lumen

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.