Forty For You opäť prináša pôstne zamyslenia mladých pre mladých

(Bratislava, 25. februára 2021) – Projekt Forty For You začal tradične na Popolcovú stredu uverejňovať zamyslenia nad Božím slovom. Už viac ako týždeň si môžete prečítať príspevky mladých spojené so Slovom a konkrétnym životom.

Do tvorby zamyslení sa zapojilo 25 mladých z celého Slovenska. „Zamyslenia som tvorila preto, lebo rada rozjímam o Svätom písme a zároveň sa učím počúvať Ducha Svätého a toto bola skvelá príležitosť, ako to dať do praxe,“ rozpráva jedna z autoriek zamyslení Zuzka Doužická.

Forty for you povzbudzuje nielen čitateľov či počúvajúcich, ale aj samotných tvorcov. Dáva priestor pre rast a rozvíjanie záujmov. „Rada píšem, zamýšľam sa, tvorím. Forty For You sa mi páči, lebo dáva krátke a výstižné zamyslenie nad evanjeliom, a tiež núti v dobrom človeka konať. A v neposlednom rade, je to spoločné dielo, čo je krásne,“ vysvetľuje svoju motiváciu zapojiť sa autorka Anna Gettlerová. Obsahom každodenných zamyslení je konkrétne zamyslenie od jedného z tvorcov, ktorí sa zapojili. Dôležitou časťou je aj Evanjelium – Božie slovo do dňa; Plug and Pray – modlitba; V akcii – kde je priestor na konkrétnu reakciu. Nechýba ani Bonus, ktorý poteší či povzbudí, alebo viac upriami na danú tému.

Projekt Forty For You je denne uverejňovaný na sociálnych sieťach, Spotify, na webovom portáli laura-mladez.sk alebo ako podcast v spolupráci s Rádiom Mária.

Zdroj: laura-mladez.sk

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.