Fotosúťaž „Don Bosco medzi nami“

 

S príchodom relikvií dona Bosca na Slovensko sa organizácie Domka a Laura rozhodli usporiadať fotosúťaž pre mladých, ktorá má za cieľ pripraviť ich na osobné stretnutie so zakladateľom saleziánov.

 

Fotosúťaž bude prebiehať súčasne na FB stránkach DomkyLaury a je určená pre všetkých, ktorí sa chcú zapojiť a okrem výhier, ktorých nebude veru málo, majú túžbu stretnúť sa aj takto s donom Boscom.

 

Čo máš robiť keď sa chceš zapojiť?

Vezmi foťák, sprav fotku, ktorá hovorí o prítomnosti dona Bosca v Tvojom živote a ktorá najviac vystihuje tému daného kola (pozri nižšie), nezabudni k nej tiež pridať ako komentár modlitbu, prosbu, alebo pár slov, ktoré by si chcel adresovať donoviBoscovi a pošli nám to stále pred začatím (berieme aj tie počas) kola na fotorelikvie@gmail.com

Aké sú pravidlá fotosúťaže?

jej trvanie bude od 4.3. – 5.5.

súťažíme v troch kolách, pričom každé kolo trvá 3 týždne

témy kôl budú nasledovné:

4.3. – 24.3.: „Za čo chcem ďakovať donovi Boscovi“- 25.3. – 14.4.: „Za čo chcem prosiť dona Bosca“- 15.4. – 5.5.: „Ako som sa stretol s donom Boscom“

v každom kole sa môžeš zapojiť jednou fotografiou

A čo by to bola za súťaž bez cien?

Na konci každého kola porota vyhodnotí troch víťazov, ktorí získajú zaujímavé ceny. Už teraz sa jeden z vás môže tešiť na hlavnú cenu – novučičký fotoaparát.

Aby sme si to všetko ujasnili, pozrime sa na to, čo hodnotí porota:

cena sympatie (porota pri svojom hodnotení zohľadní vyjadrenie sympatie návštevníkov FB)- cena za najoriginálnejšiu fotku (porota zohľadňuje netradičnosť, umeleckosť, originálnosť fotky)- cena za najlepšiu fotku (najkrajšia fotka, najviac sa dotkla témy, prepojenie medzi fotkou a komentárom k nej)

Ceny sympatie a najoriginálnejších fotografií budú odovzdané po ukončení každého kola. Výhercovia cien za najlepšiu fotku automaticky postupujú do finálneho hodnotenia o hlavnúcenu (pričom odmena neminie nikoho).

 

A aby všetky tieto prosby, ďakovania a iné modlitby neostali len na facebooku, na záver máme pre všetkých zapojených pripravené malé prekvapenie.

 

informoval: pripravný tím

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.