Futbalisti z Domina nezaháľajú ani v lete

(Bratislava, 19. júla 2016) – V polovici júla sa v Bratislave na Trnávke konal prvý ročník Letného campu pre futbalistov, ktorého hlavným organizátorom bol saleziánsky mládežnícky futbalový klub Domino. Zúčastnilo sa ho 50 hráčov od 4-15 rokov. Chlapci, podelení do štyroch skupín podľa veku, sa každý deň snažili zlepšovať svoje futbalové kvality a okrem tréningov mali priestor aj na oddych a poobedný relax, ktorý im zabezpečovali miestni animátori.

Posledný deň campu si mohli zmerať sily vo Futboxe a v záverečnom futbale. Každý hráč dostal diplom, ktorý mu odovzdal najlepší strelec slovenskej najvyššej ligy Matúš Bero a organizátori na záver vyhlásili najlepších hráčov z každej kategórie.

Zdroj: www.trnavka.sk

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.