GPS pozýva na ďalší kurz

(Bratislava, 14. októbra 2015) – Sestry saleziánky so svojim tímom ponúkajú kurzy projektu GPS.GPS je ponuka pre mladé dievčatá vo veku 17 až 23 rokov.

Cieľom kurzov je spoločne vytvoriť priestor pre účinnejšie naslúchanie svojmu srdcu, a tak napomôcť ceste rozlišovania a sprevádzania akéhokoľvek povolania. Chceme posilniť všetky rozmery, ktoré hýbu mladou ženou a venovať sa rôznym témam.

Ponúkame víkendové kurzy prežité v rodinnej atmosfére a prostredí, kde sa môžu cítiť slobodne a otvorene. V jednotlivých kurzoch nie je núdza o zaujímavých hostí a už takmer tradične netradičné prekvapenia nabité adrenalínom života.

Na ďalší z kurzov sa záujemnkyne môžu prihlásiť do 31. októbra 2015. Kurzu sa zúčastní prvých 15 nahlásených dievčat, preto je potrebné odoslať vyplnený prihlasovací formulár čím skôr.

 

Miesto a dátum:

Slávnické Podhorie, 13.-15. november 2015

Kysak, 20.-22. november 2015

Cena kurzu: 20,- Eur.

Plagát na stiahnutie

 

Kurz GPS je stále otvorený a flexibilný. Kto chce, môže v stretnutiach pokračovať, kto nie, môže prísť jednorázovo.

S členkami tímu je možné komunikovať kedykoľvek prostredníctvom e-mailu gps.fma@gmail.com. Info nájdete tiež na FB.

GPS team

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.