Hokejbalisti bojovali v Novej Dubnici

(Nová Dubnica, 28. apríla 2017) – V dňoch od 21. do 23. 4. sa uskutočnil v saleziánskom stredisku Nová Dubnica celoslovenský hokejbalový turnaj U15 (chlapci narodení 1.9.2001 a neskôr). Bojovať prišlo 8 tímov. V piatok podvečer sa stretli a začali svätou omšou. Po nej prebehla registrácia tímov a krátky súťažno-zábavný program.

2017 04 28 hokejbal1

Celý turnaj sa niesol v duchu tohtoročného hesla hlavného predstaveného: „Sme jedna rodina“. Chlapci, tréneri, saleziáni a dobrovoľníci, ktorí turnaj pripravovali, prežili naplnený víkend.

Nakoniec sa do finále prebojovali tímy z Bardejova a Námestova. Víťazný pohár si tento rok odniesli po víťazstve 2:1 chlapci z Bardejova. Všetky podrobnosti si môžete pozrieť na stránke turnaja.

2017 04 28 hokejbal2

Informoval: Ondrej Puček SDB

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.