Hokejbalová veteránka v Dubnici má za sebou svoj piaty ročník

(Dubnica nad Váhom, 22. mája 2013) – V dňoch 10.-12. mája sa v Dubnici nad Váhom uskutočnil už 5. ročník celoslovenského saleziánskeho hokejbalového turnaja pre chalanov nad 20 rokov, tzv. Hokejbalová veteránka.

Turnaja sa zúčastnilo 8 mužstiev. Medzi nimi nechýbal ani tím z Prešova. Zastupovalo nás deväť vyslúžilých animátorov spolu s naším asistentom Jankom Strakom.

Všetko sa začalo v piatok spoločnou mládežníckou omšou, po ktorej prišlo na rad žrebovanie základných skupín. Sobota sa už niesla v zápasovom tempe, kedy sa odohrali zápasy základných skupín, oba semifinálové zápasy a taktiež boje o umiestnenie. Naši chlapci po dobrých výkonoch postúpili zo skupiny z druhého miesta a v nešťastnom semifinálovom zápase podľahli favorizovanému domácemu celku 4:3.

V nedeľu nás čakal už len samotný finálový zápas, ktorý bol veľmi vyrovnaný,ale nakoniec sa mohli domáci tešiť už z piateho celkového víťazstva v rade. Náš tím na turnaji získal pekné štvrté miesto a náš hráč Ľubomír Baňas bol účastníkmi turnaja vybraný do all star formácie celého turnaja. Tešíme sa na veteránku opäť o rok.

Zdroj: www.presovsdb.sk

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.