Humenská saleziánska hokejbalová liga je v plnom prúde

(Humenné, 30. novembra 2013) – Znova tu máme jeseň a ako je to u saleziánov už zvykom, opäť sa koná v poradí už piaty ročník HSHL – Humenskej saleziánskej hokejbalovej ligy.

Vyše 70 mladých hráčov z Humenného a okolia sa rozdelilo do ôsmych tímov, vzali z domu hokejky a šli podávať čo najlepšie výkony na ihrisko. Tradične sa súťaží v dvoch kategóriách (mladší a starší) po 4 tímoch. O priebeh ligy sa starajú saleziáni a 10 animátorov z mládežníckej organizácie Domka – Združenie saleziánskej mládeže. "S účasťou chlapcov som spokojný. Počasie nám vychádza, atmosféra je úžasná, máme akurát menší časový sklz," zhodnotil jeden z animátorov.    Po prvom hracom dni sa na čelo tabuľky mladšej kategórie s 2 víťazstvami dostal tím All stars team HE. V tabuľke kategórie starších zatiaľ vedú až 2 tímy: HC Parapeta a Legendy # 38. Taktiež majú na konte dva vyhraté zápasy. Všetko sa ale môže zmeniť po budúcich zápasoch, ktoré sa odohrajú už dnes 30.10..    Liga je naplánovaná na 4 hracie dni, počas ktorých sa celkovo odohrá 32 zápasov. Záverečným dňom ligy je posledný novembrový deň, kedy sa dozvieme mená víťazov jednotlivých kategórií.

Všetky aktuálne informácie nájdete na našej stránke v sekcii HSHL.

Informoval: Matúš FolentaZdroj: www.humenne.saleziani.sk

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.