Januárový magazín prináša novú rubriku s názvom Svedectvo

(Bratislava, 26. januára 2015) – Pri príležitosti sviatku dona Bosca si opäť chceme pripomenúť tohto charizmatického svätca mladých. V téme druhého januárového Saleziánskeho magazínu sa budeme venovať jeho snom. S kamerou sme tentokrát navštívili dve spomienkové slávnosti. Saleziánska rodina oslávila vo Vajnoroch sté výročie narodenia Božieho služobníka dona Titusa Zemana a obyvatelia Rajeckej Lesnej si zasa pripomenuli svojho rodáka dona Martina Mazáka pri príležitosti 101.výročia jeho narodenia.

Na záver relácie predstavíme novú rubriku s názvom Svedectvo, ktorou vám chceme priblížiť, ako don Bosco aj dnes mení životy ľudí. Posledné minúty Saleziánskeho magazínu budú odteraz patriť svedectvám laikov zo saleziánskej rodiny, ktorí prezradia niečo o svojom živote s donom Boscom. Ako prvý dostane slovo Peter Novák.

 

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.