Kalvárski animátori pozývajú na Rovnicu o dvoch (ne)známych

(Košice, 6. júla 2020) – Poslednú júnovú nedeľu sa z horného kostola na Kalvárii ozýval smiech a búrlivý potlesk. Nadšenci divadla a saleziánskeho diela na Kalvárii si totiž prišli pozrieť premiéru divadelného predstavenia, komédiu Rovnica o dvoch neznámych.

Divadlo, ktoré si pripravili kalvárski animátori pod vedením dona Pavla Dršku predstavuje dobrodružstvá vzťahu, ktorými si prejde každý manželský pár. Príbeh o dvoch neznámych, Marike a Alojzovi, je zárukou zábavy, dojatia a ponaučenia.

„Skúsenejší diváci sa chichúňali pri sladkých naivných predstavách snúbencov, uškŕňali sa pri scénach znázorňujúcich každodenné manželské problémy a hádky a plakali od smiechu pri pohľade na staručkých manželov, slepú babku a hluchého dedka,“ opísali atmosféru predstavenia jeho organizátori.  

Reprízu Rovnice o dvoch (ne)známych si môžete pozrieť v nedeľu 16. augusta v hornom kostole na Kalvárii.

Zdroj: kalvarka.sk

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.