Kniha a DVD o Jubilejnom roku Sedembolestnej Panny Márie

(Bratislava, 9. marca 2016) – Správa Baziliky Sedembolestnej Panny Márie v Šaštíne v spolupráci so Záhorským múzeom v Skalici a vydavateľstvom Don Bosco, prinášajú na trh knihu o Jubilejnom roku Sedembolestnej Panny Márie 2014 s dokumentom na DVD.

Kniha je zrkadlom pútí, ktoré sa uskutočnili počas tohto milostivého roka, ale predstavuje aj púte, ktoré sa v Bazilike Sedembolestnej Panny Márie organizujú s každoročnou pravidelnosťou.

Publikácia je obohatená o množstvo záberov a ilustrácií pútnikov, biskupov, kňazov a rehoľníkov, čím oživí spomienky na tento výnimočný rok a môže slúžiť aj ako kronika pre ďalšie generácie.

Súčasťou knihy je aj DVD s dokumentárnym filmom z produkcie LUX communication Matka Sedembolestná. Film obsahuje osobné svedectvá, vzácne archívy či kázeň Jána Pavla II. v Šaštíne.

Cena knihy je 12,90 Eur a je dostupná aj na www.donbosco.sk.

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.