Koncert pre deti ulice Stredoafrickej republiky

(Bratislava, 12. februára 2015) – Srdečne vás pozývame v utorok 17. februára na koncert – otváracie podujatie jubilejného 10. ročníka verejnej zbierky Tehlička o 19.00 v bratislavskom UPC v Mlynskej doline. Účinkujú Korben Dallas, Katarína Koščová a Skafander. Programom vás budú sprevádzať Martina a Vlado Žákovci. Vstupné v cene 5 eur sa bude vyberať na mieste.

Tento rok je verejná zbierka venovaná deťom ulice Stredoafrickej republiky (SAR), ktoré po vojensko-politickom konflikte zostali opustené na ulici. Návrat do školy je ich jedinou šancou na normálny život. Kúpou viacerých vstupeniek na koncert nám pomôžete zabezpečiť knihy, školské lavice, obnoviť triedy pre väčší počet detí. Pomôžte deťom ulice v SAR spolu s nami.

Viac info na www.savio.sk a www.tehlicka.sk

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.