Laura pozýva mladých roztancovať sa na TeenDance 23

(Bratislava, 27. septembra 2023) – Tanečná súťaž TeenDance je celoslovenská saleziánska tanečná súťaž pre zmiešané tanečné tímy. Je určená pre dievčatá a chlapcov vo veku od 12 do 20 rokov. Vznikla ako jeden z projektov Laury, združenia mladých. Brány tanečnej súťaže sa prvýkrát otvorili v roku 2010.

„Súťaž je organizovaná s cieľom spojiť jednotlivé strediská na Slovensku prostredníctvom tanca, tanečníkom ukázať nové možnosti a zažiť neopakovateľnú atmosféru. Môžu sa do nej zapojiť všetky občianske združenia, strediská, základné umelecké školy, centrá voľného času a jednotlivci,“ avizuje Laura.

TeenDance bude aj tento rok a mladí svoje choreografie budú môcť predviesť 14. októbra 2023 v troch tanečných disciplínach: sólo, duo a tanečná skupina.

„Tanečná súťaž TeenDance bude podobná tým predošlým, len s jedinou výnimkou – bude trvať jeden deň. Napriek tomu veríme, že TeenDance s vami odštartujeme naplno a poriadne si ho užijeme,“ upresnili organizátori.

Priebeh súťaže doplnia aj tanečné workshopy. Viac sa dozviete na webe a sociálnych sieťach.

Pravidlá súťaže nájdete TU a registrovať sa môžete TU.

Zdroj: laura-mladez.sk

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.