Marcová relácia Viera do vrecka poodhalí, ako fungujú médiá

(Bratislava, 24. marca 2017) – Už po tretíkrát vás v spolupráci s vydavateľstvom Don Bosco pozývame sledovať reláciu Viera do vrecka, ktorá v marci prinesie na obrazovky tému médií.

Čo je úlohou médií? Hovoria nám pravdu? Aké nároky kladieme na žurnalistov? Ako sa môžeme objektívne informovať? Aj na tieto otázky sa vám pokúsi priniesť odpovede nové vydanie relácie Viera do vrecka, kde sa tentokrát zhovárame s autorom knižky Kresťan v (internetovej) sieti, redaktorom konzervatívneho denníka Postoj a pedagógom Imrichom Gazdom; pedagógom a saleziánom Jozefom Luscoňom; redaktorom Postoja Pavlom Rábarom a študentmi žurnalistiky z Katolíckej univerzity.

Pridajte sa aj vy k sledovaniu relácie Viera do vrecka a zorientujte sa s nami v dôležitom, no občas zložitom svete médií.


 

Tím relácie Viera do vrecka

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.