Mediálna škola otvára nový ročník

(Dolný Smokovec, 21. októbra 2021) – Kurz BASIC je určený pre študentov stredných a vysokých škôl, ktorí sa chcú zoznámiť s mediálnym svetom. Pod vedením skúsených lektorov z praxe si počas jedného víkendu každý účastník prejde základmi v oblasti písania článkov, fotografovania, video-tvorby a grafického dizajnu, tentokrát so zameraním na sociálne siete.

Absolvovanie kurzu nevyžaduje žiadne predchádzajúce skúsenosti, stačí chuť naučiť sa niečo nové. „Pripravte si smartfóny, nabite powerbanky, vyčistite úložisko, ideme tvoriť!“ pozývajú mladých mediálnikov organizátori.

Kurz sa bude konať 12. – 14.11.2021 v Dolnom Smokovci, Penzión Caritas. Prihlásiť sa je možné prostredníctvom elektronického formulára do konca októbra.

„Vzhľadom na aktuálnu pandemickú situáciu sme sa rozhodli organizovať Mediálnu školu len pre zaočkovaných, aby sme sa mohli stretnúť naživo v akejkoľvek farbe. Ďakujeme za pochopenie a dúfame, že sa pri ďalšom kurze už stretneme bez obmedzení,“ uvádzajú organizátori.

Najnovšie informácie nájdete na facebooku alebo stránke medialnaskola.com.  

Zdroj: laura-mladez.sk

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.