Mediálna škola pripravuje letný tábor

(Bratislava, 30. mája 2013) – Popularita Mediálnej školy čoraz viac stúpa, aj preto sa jej organizátori rozhodli rozšíriť svoju ponuku kurzov o letný mediálny tábor. Uskutoční sa 19.-24.augusta 2013 v Modre.

„Keďže za počas víkendového kurzu nie je dostatok času na dôkladnejšie preniknutie do tematiky akou je fotografia, žurnalistika alebo video, rozhodli sme sa vytvoriť tento priestor práve prostredníctvom letného tábora,“ hovorí Monika Čižmárová, organizátorka Mediálnej školy.

Účastníci tábora si budú môcť zvoliť svoju obľúbenú mediálnu oblasť, ktorej sa počas neho budú venovať. Čaká na nich krásne prostredie, výborný program, profesionálni lektori, zaujímaví hostia a najmä veľa praxe a zábavy.

Tábor je určený budúcim záujemcom, ale aj súčasným účastníkom a absolventom Mediálnej školy.

Bližšie informácie o prihlasovaní a cene prinesieme čoskoro.

viac o Mediálnej škole

MeŠka

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.