Mediálnej škole pribúdajú absolventi

(Žilina, 1. marca 2013) – Už čoskoro bude mať Mediálna škola ďalších absolventov. Posledným – štvrtým kurzom, počas víkendu 22.-24. marca ukončia svoje dvojročné snaženie už štvrtí absolventi projektu. Heslo posledného kurzu je „DÁVAM“, preto úloha účastníkov bude veľmi tvorivá.

Zámerom mediálneho tímu je povzbudiť účastníkov, aby svoje vedomosti a zručnosti odovzdávali ďalej aj vo svojich strediskách, mestách či farnostiach. Preto na nich počas víkendu čakajú zadania, pri ktorých budú môcť zúročiť dosiahnuté zručnosti a vedomosti. Záverečným výstupom zo školy bude natočenie krátkeho filmu. Dva týždne pred absolventským kurzom, v dňoch 8.-10. marca, bude v Žiline aj prvácky kurz Mediálnej školy, ktorý nesie názov „ŽIJEM.“  Kurz je zameraný na fotografovanie a na etiku a morálku v médiách. Účastníci sa už teraz môžu tešiť na fotenie v interiéri aj exteriéri s profesionálnym fotografom Vladimírom Škutom, ktorý im pomôže rozvíjať ich fotografický potenciál.

Na účastníkov už tradične čaká skvelý program, workshopy, tvorivé aktivity, hry… a samozrejme kvalitní lektori, ktorí majú nadšenie a chuť pre prácu s mladými. Keďže Mediálna škola nie je len o vzdelávaní, účastníci budú môcť využiť aj duchovnú službu saleziánov a zapojiť sa do spoločných duchovných aktivít.

Pozn.: Na kurz fotografie je ešte stále niekoľko miest voľných. Ak si si to na poslednú chvíľu rozmyslel a rád by si sa prihlásil, napíš na: medialnaskola@gmail.com. Na tejto adrese ti poskytneme všetky bližšie informácie.

www.facebook.com/medialna.skola

Informovala: julja

 

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.