Medzinárodný saleziánsky web má nový dizajn

(Rím, 11. decembra 2019) – Medzinárodná internetová stránka Saleziánov dona Bosca má novú modernú podobu. Súčasnú verziu oficiálne spustili na sviatok Nepoškvrneného počatia Panny Márie 8. decembra 2019.

Internetové stránky nájdete na adrese sdb.org v šiestich jazykových verziách. Stránky predstavujú nielen saleziánsku rodinu, jej organizáciu, miesta pôsobenia či históriu, ale aj správy o súčasnom dianí a tiež nadchádzajúce udalosti.

Slovenskí saleziáni vstúpili na web v januári 2000, kedy vznikla prvá webová stránka donbosco.sk, ktorá obsahovala základné informácie o vydavateľstve Don Bosco aj o samotných saleziánoch. Jednoduchý náhľad webstránky z októbra 2000 nájdete TU.

Samostatná webová stránka Saleziáni don Bosca www.sdb.sk vznikla v roku 2002 a jej podobu zo septembra toho roku si môžete pozrieť TU.

spracované podľa ANS

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.