Michal Handzuš si na saleziánskom hokejbalovom kempe zahral s chlapcami

(Banská Bystrica, 18. augusta 2022) – Letné akcie u saleziánov v Banskej Bystrici sú v plnom prúde a výnimkou nie sú ani turnusy hokejbalových kempov, ktoré sa uskutočnili v dňoch 11. – 15. júla a 1. – 5. augusta.

Hlavným mottom oboch kempov bola myšlienka Spoločne ďalej zájdeš. Deti boli rozdelené do troch kategórií od najmladších, ktoré sa učili novým zručnostiam, poznaniu či prístupu voči hre, sebe, ako aj spoluhráčom navzájom, až po najstarších, ktorí sú poväčšine s hokejbalom zžití.

Denný program začínal rannou registráciou, po ktorej nasledovalo spoločné úvodné slovo, ďalej prvý tréning, svätá omša, obed, voľný program a druhý tréning. Okrem tohto harmonogramu bol v piatok po druhom tréningu do programu pridaný aj zápas detí s rodičmi a trénermi, ktorý deti veľmi potešil.

Na záver kempu spoločne zhodnotili prežitý týždeň, odmenili najlepších (ako aj ostatných) hráčov, takisto trénerov a všetci si navzájom úprimne poďakovali. O ešte krajší zážitok v závere druhého kempu sa postaral vzácny hosť, pán Michal Handzuš, ktorý prišiel navštíviť mladých hokejbalistov. Odovzdal im ceny, mal pre hráčov autogramiádu a zahral si s nami zápas.

„Sme veľmi radi, že sme spolu mohli prežiť ďalšie nezabudnuteľné chvíle, byť tu pre vás a stráviť s vami spoločný čas. Úprimne ďakujeme všetkým zúčastneným, obzvlášť trénerom, zdravotníkom, saleziánom za poskytnutý priestor pre všetok program a takisto rodičom za ich pomoc, obetu a spoluprácu. Tešíme sa na ďalšie zážitky s vami!“ odkazujú organizátori hokejbalového kempu.

Zdroj: sbb.sk

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.