Mladé rodiny v najnovšom Saleziánskom magazíne

(Bratislava, 7. marec 2016) – Animácia mladých rodín v saleziánskych strediskách a farnostiach je témou prvého marcového Saleziánskeho magazínu. Akým aktivitám sa venujú mladé rodiny? Prečo je dobré tvoriť spoločenstvá s inými rodinami? Ako sa stará cirkev o rodinu? Je dôležitá pastorácia rodín v saleziánskych strediskách? Na tieto otázky sa nám pokúsili odpovedať manželské páry spolu so saleziánom donom Jánom Čaplom z bratislavského strediska na Miletičovej.

V reportáži sa pozrieme na návštevu saleziánskeho misionára zo Sýrie, dona Alejandra Mendozu, ktorý na Slovensku svedčil o práci saleziánov vo vojnovom prostredí.   

Autor viacerých publikácií pre mladých, nadšený formátor miništrantov don Jozef Luscoň sa predstaví v rubrike Svedectvo.

Premiéra už dnes o 18:10 na TV Noe a zajtra na TV Lux o 21:05.

 

mk

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.