Mladí bojovali o putovný pohár na veľkonočnom volejbalovom turnaji

(Dubnica nad Váhom, 29. apríla 2019) – Veľkonočný utorok v Dubnici nad Váhom sa aj tento rok niesol v znamení volejbalu. Na Volley session sa zišlo osem tímov. Nadšenci volejbalu pricestovali z Nitry, Senice, Námestova a nechýbala ani domáca Dubnica.

Turnaj sprevádzala pravá športová atmosféra, napínavé zápasy, priateľské rozhovory medzi tímami a nechýbal ani duchovný program. Po odohraní skupinových zápasov sa športovci odobrali do kostola sv. Jána Bosca, kde spoločne slávili svätú omšu. „Víťaz je jasný! Ak hráme s Ním, sme vo víťaznom tíme,“ povedal počas homílie páter Peter, ktorý sprevádzal tím z Nitry.

Nasledovalo semifinále, do ktorého sa prebojovali dva dubnické tímy, jedno družstvo z Nitry a Senica. Finálové zápasy plné skvelých zásahov, vyrovnaných síl, napätia a povzbudzovania nakoniec rozhodli o víťazoch.

Prvé miesto vybojovali Spielmachři z Dubnice nad Váhom, ktorí takto aj tento rok získali putovný pohár. Na druhom mieste sa umiestnil tím Nitra 1 a tretia priečka patrí Senici. "Všetkým ôsmim tímom gratulujeme a ďakujeme za účasť, peknú hru a priateľskú atmosféru. Vďaka tiež patrí všetkým, ktorí pri tejto akcii pomáhali akýmkoľvek spôsobom," odkazujú organizátori.

Zdroj: saldub.sk

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.