Mladí opäť prichádzajú s adventnými zamysleniami

(Bratislava, 25. november 2019) – Už deviaty rok píšu mladí zamyslenia k textom Svätého písma z adventných evanjelií. Projekt: Vianoce! začal tento rok na nedeľu Krista Kráľa, ako duchovná príprava, ktorá sa ukončí na Vianoce.

Mladí tvorcovia zo saleziánskych stredísk dostali výzvu prispieť do adventnej prípravy vlastnými zamysleniami už začiatkom novembra. Aj tento rok sa počet záujemcov naplnil, a tak mohli organizátori 24. novembra spustiť tradičný projekt.

Autorom obrázkov k zamysleniam je známy španielsky ilustrátor Patxi Velasco Fano, otec troch detí, ktorý vyučuje na základnej škole v Malage. Pod svoje práce sa podpisuje ako Fano.

Zamyslenia budú až do Vianoc zverejňované na webovej stránke združenia Laura a tiež na sociálnej sieti Projektu: Vianoce! Budete si ich môcť vypočuť aj v rádiu Mária.

Zdroj: www.salezianky.sk

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.