Mladí z Novej Dubnice si vyskúšali prežiť

(Nová Dubnica 18. augusta 2016) – Pre 40 mladých stredoškolákov pripravili ich starší animátori a saleziáni z Novej Dubnice na konci júla zážitkový tábor „PREŽIŤ“.

V krásnom prostredí rajeckej doliny v rekreačnom zariadení „chata Žiar“ mali chlapci a dievčatá možnosť si vyskúšať najrozličnejšie aktivity, budovať spoločenstvo a zamýšľať sa nad dôležitými otázkami života. „Tábor bol postavený tak, že mladí si mohli sami zvoliť stratégiu ako chcú jednotlivé aktivity realizovať, ale potom si niesli aj dôsledky svojich rozhodnutí,“ opísal ideu tábora salezián Ondrej Puček. Program tábora bol výzvou – motiváciou mladých, aby pracovali na svojom raste, vedeli sa v živote zorientovať a rozhodovať sa.

Na tomto linku nájdete fotogalériu z tábora.

2016 08 18 ndca tabor1

2016 08 18 ndca tabor2

2016 08 18 ndca tabor3

rhsdb, informoval Ondrej Puček SDB

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.