Mladší hokejbalisti bojovali v Novej Dubnici

(Nová Dubnica, 26. apríla 2016) – V dňoch 22.-24. apríla sa uskutočnil v saleziánskom stredisku Nová Dubnica celoslovenský hokejbalový turnaj U15 (kategória mladších chlapcov). Do Dubnice si prišlo zmerať sily osem družstiev z celého Slovenska.

Program turnaja začal v piatok podvečer svätou omšou. Po nej prebehla registrácia tímov a krátky zábavný program. Športové zápolenie sa nieslo v duchu hesla „Zaži dobrodružstvo s Ježišom“. "Myslím si, že chlapci aj animátori, ktorí turnaj pripravovali zažili pekný víkend," vyjadril sa jeden z hlavných organizátorov. Po zápalistom boji to dopadlo takto:

1. miesto – Námestovo2. miesto – Humenné3. miesto – Košice – Tri hôrky4. miesto – Nová Dubnica5. miesto – Banská Bystrica6. miesto – Partizánske7. miesto – Prešov8. miesto – Žilina

Viac informácií nájdete na stránke turnaj.crazyflykites.com.

 

Ondrej Puček

Foto: Karolína Obetková

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.