Mladší hokejbalisti bojovali v Novej Dubnici

(Nová Dubnica, 2. mája 2018) – Predposledný aprílový víkend sa v saleziánskom stredisku Nová Dubnica uskutočnil celoslovenský hokejbalový turnaj U15. V duchu hesla „Chceme poznať Boží dar“ bojovalo o medaily osem tímov (Bardejov, Prešov, Košice Tri Hôrky, Košice Kalvária, Námestovo, Žilina, Banská Bystrica a Nová Dubnica).

Podujatie sa začalo v piatok večer svätou omšou. Po nej prebehla registrácia tímov, rozlosovanie a krátky súťažno-zábavný program.

V sobotu boli na programe zápasy v skupinách a hojekblaové semifinále. Náročný deň zakončili mladí športovci večernými modlitbami a adoráciou.

Do nedeľňajšieho finále sa prebojoval tím Košice-Kalvária a chlapci z Novej Dubnice. Víťazný pohár si tento rok odniesli po víťazstve 4:2 chlapci z Novej Dubnice.

Umiestnenie:1. miesto – Nová Dubnica; 2. miesto – Košice – Kalvária; 3. miesto – Bardejov; 4. miesto – Námestovo; 5. miesto – Banská Bystrica; 6. miesto – Košice – Tri hôrky; 7. miesto – Prešov; 8. miesto – Žilina

nformoval: Ondrej P.

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.