Na Bodke za prázdninami Titus Zeman pozýva prekročiť rieku

(Poprad, 18. august 2016) – Posledný augustový deň, tento rok v stredu 31. 8., sa na Mariánskej hore v Levoči uskutočňuje už tradične Bodka za prázdninami. Aj v tomto roku stretnutie chlapcov zo saleziánskych stredísk pripravujú čerství saleziánski novici.

Tohtoročná Bodka 2016 sa bude niesť v duchu témy o Božom služobníkovi Titusovi Zemanovi. Heslom Bodky 2016 je výzva dona Titusa Zemana: „STÁLE ČAKÁŠ? PREKROČ RIEKU!“. „Tieto slová symbolizujú odvahu, s ktorou nám je Boží služobník Titus Zeman príkladom: vykročiť zo svojej komfortnej zóny a vydať sa s dôverou na cesty Božích výziev v našich životoch,“ hovorí o téme podujatia novic Michal Žák.

Bodka za prázdninami 2016 sa začne registráciou o 9:00. Potom čaká účastníkov o 9:30 tzv. Grammy Bodkár – programový vstup zložený zo scénok, ktoré si pripravia chlapci z jednotlivých stredísk, na tému Bodky. Porota bude hodnotiť myšlienku, kreativitu a tiež prevedenie scénky.

Počas dňa budú chlapci môcť pristúpiť k sviatosti zmierenia, čakajú na nich rôzne hry, tombola a workshopy. Záverečná svätá omša bude o 15:00 h.

2016 08 19 bodka plagat

rhsdb, informoval Michal Žák

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.