Na predsilvestrovskej KAME veterán desať tímov

(Žilina, 3. januára 2018) – Už deviaty ročník KAMY veterán sa tentoraz konal v Žiline deň pred Silvestrom a zišli sa na ňom tímy zo saleziánskych a domkárskych stredísk od Humenného až po Bratislavu. Prvenstvo obhájilo stredisko Bratislava Mamateyova. Najlepším strelcom sa stal Boris Juhás z Trnavy a najlepším brankárom Kamil Kopčík z Prešova.

Konečné poradie KAMY veterán 2017:1. BA – Mamateyova 2. Prešov3. BA – Miletičova4. Trnava5. Dubnica nad Váhom6. Košice7. Humenné8. Zlaté Moravce9. Žilina10. Kaplna

Za organizáciu patrí osobitná vďaka Mirovi Kaletovi zo Žiliny, ďalej Exalievom don Bosca, Spojenej škole na Rosinskej ceste a ďalším dobrovoľníkom za pomoc a ochotu.KAMA veterán 2018 sa bude, pravdepodobne, konať opäť v Žiline.

spracoval rhsdb

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.