NepreMEŠkaj mešPRO a prehĺb svoje znalosti pod vedením profesionálnych lektorov

(Žilina, 12. apríla 2023) – Je to tu! Môžete sa prihlasovať na tohtoročnú mediálnu školu – kurz PRO – pre všetkých, ktorí sa chcú vzdelávať v oblasti médií.

– Láka ťa svet médií, ale nevieš, čo ísť študovať?– Si v mediálnom tíme strediska?– Chceš sa na svet začať pozerať z pohľadu médií?– Alebo jednoducho chceš porozumieť svetu, v ktorom všetci žijeme?– Ak si odpovedal aspoň raz áno, Mediálna škola je tu pre teba!

Na tomto víkendovom kurze radi privítame mladých, ktorí majú konkrétnu predstavu, čomu sa chcú v oblasti médií venovať – či už ide o sociálne siete, písanie, grafiku, fotenie alebo video. Ak ste absolvovali kurz BASIC alebo už máte za sebou nejaké mediálne skúsenosti, toto je priestor na zlepšenie a intenzívne prehĺbenie znalostí pod vedením profesionálnych lektorov.

Prihlasovanie.

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.