Nová Viera do vrecka o mužoch a otcovstve

(Bratislava, 18. apríla 2017) – Ako zvládnuť úlohu otca, aby sa zo syna raz stal zrelý muž a z dcéry žena? V aprílovom vydaní relácie Viera do vrecka nazrieme spolu do tajomstiev mužskej spirituality.

Jej zákutia nám poodhalí Ján Balažia, ktorý sa 11 rokov venuje mužskej spiritualite a vzťahom, ktoré muži prežívajú so svojimi blízkymi a Bohom. Je taktiež autorom brožúrok Príbeh vzťahu otec a syn a tiež Otec a dcéra. Ako vznikli naše problémy z dielne vydavateľstva Don Bosco.  

Kde sú korene problémov v našich vzťahoch a prečo vo výchove prevláda kontrola namiesto sprevádzania objasní Andrea Ábelová, členka občianskeho združenia PreRodiny.  

Ak otec sám nezažil láskavú starostlivosť rodičov, bude schopný poskytnúť ju svojim deťom? Pohľad na otcovské rany a spôsob, ako s nimi pracovať pri výchove detí ponúkne otec Juraj Sedláček, trenčiansky univerzitný kaplán, ktorý sa venuje problematike vzťahu otec – syn.

Sledujte reláciu Viera do vrecka na našom Youtube kanáli alebo v premiére na televízii Lux v utorok 18. apríla o 17:05 a na televízii Noe v pondelok 24. apríla o 18:45.


 

Tím relácie Viera do vrecka

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.