Nové vydanie časopisu Don Bosco dnes aj s plagátom

(Bratislava, 8. januára 2015) – Prvé vydanie časopisu Don Bosco dnes v tomto roku opäť ponúka množstvo zaujímavých článkov a informácií o saleziánskej rodine doma i v zahraničí.

Rok 2015, ktorý je rokom dvojstého výročia narodenia dona Bosca, zakladateľa saleziánov, odštartoval obdobie vďačnosti za to, čo Boh daroval svetu prostredníctvom tohto svätca. O tom ako konkrétne prežívať túto ľudskú i náboženskú vlastnosť sa dočítate v príhovore hlavného predstaveného saleziánov don Ánchela Fernándeza Artimeho.   

Don Bosco bol síce svätec, ale aj on, ako každý človek, mal svoje limity a zlé sklony, s ktorými sa musel vysporiadať. Viac o tejto téme prezradí článok „Slabosti“ dona Bosca v rubrike dvestoročnica.

Pri príležitosti výnimočnej výhry saleziánskej školy sme sa porozprávali s jej riaditeľom saleziánom Viliamom Riškom, ktorý nám porozprával ako sa 20-ročný sen stal skutočnosťou.

Uprostred časopisu nájdete plagát k Heslu hlvného predstaveného saleziánov na rok 2015 a ako novinku sme v roku 2015 zaradili rubriku kniha. V najnovšom čísle predstavíme knihu z vydavateľstva Don Bosco – 52 jednoduchých spôsobov, ako sa so svojimi deťmi zhovárať o viere.  

Nenechajte si ujsť časopis Don Bosco dnes zadarmo a kontaktujte nás na emailovej adrese dbd@donbosco.sk.

mk

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.