Nové vydanie relácie Viera do vrecka má inšpirovať k čítaniu Svätého písma

2017 01 27 VDV 1(Bratislava, 21. februára 2017) – Saleziánska relácia Viera do vrecka je po mesiaci späť s novým vydaním, tentokrát na tému Božie slovo v našom živote.

Pozývame Vás stráviť trinásť minút s kňazom a autorom knižky Prečo žiť denne z Božieho slova? Mons. Mariánom Gavendom a ThDr. Luciou Hidvéghyovou, PhD., odborníčkou na Starý zákon. Predstavia svoje skúsenosti aj odborný pohľad – hovoria o tom, akú úlohu hrá pri čítaní Božieho slova ticho a zdieľanie sa, ale aj to, ako čítať Bibliu s najmenšími.

Okrem nich ale dáme slovo aj Katke Kostyálovej, ktorá vedie Katechézy Dobrého pastiera pre deti a študentovi Lukášovi Tuhému, ktorý na čítanie Svätého písma využíva moderné technológie.

2017 02 21 vdv

Pridajte sa k nám a nechajte sa inšpirovať ich názormi, alebo nájdete tipy pre seba, ako zaradiť čítanie Biblie aj do vášho života!

Sledujte našu reláciu Viera do vrecka na našom Youtube kanáli alebo v premiére na televízii Lux už v utorok 21. februára o 17:05 a na televízii Noe v pondelok 27. februára o 18:10.

 

 

Tím relácie Viera do vrecka

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.