Novinky zo saleziánskych oddelení a organizácií

(Bratislava, 12. decembra 2012) – Začiatkom decembra sa uskutočnilo ďalšie z pravidelných informačných stretnutí zástupcov jednotlivých saleziánskych oddelení a organizácií. Spoločne sa na nich uvažuje o smerovaní, činnosti a prepojeniach medzi jednotlivými oblasťami. Predmetom posledného stretnutia boli témy, ktoré aktuálne rezonujú v saleziánskej rodine:

Od januára 2013 budú mať priaznivci stránky saleziani.sk možnosť kliknúť si na web s novou grafikou.Momentálne prebieha distribúcia plazmových monitorov do vybraných saleziánskych stredísk na celom Slovensku. Ich inštalácia bude nasledovať v priebehu januára a februára 2013. Vydavateľstvo Don Bosco začiatkom decembra otvorilo ďalšiu zo svojich predajní, tentokrát v Senci. 

2012_12_12_infostretnutie111.jpg

Informovala: mk

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.