Nový ročník edície Viera do vrecka 2022 s úvahami o posolstvách Svätého Otca Františka

(Bratislava, 24. novembra 2021) – Edícia Viera do vrecka z dielne Vydavateľstva DON BOSCO ponúka už viac ako jedenásť rokov obľúbené a praktické príručky spracované spôsobom, ktorý je čitateľovi blízky a zrozumiteľný. Rok 2022 prináša edíciu v novom šate, s rozšíreným obsahom a menej často. Jej hlavnou líniou bude uvažovanie o posolstvách Svätého Otca Františka, ktoré ako semienka zasial pri svojej návšteve Slovenska. Nový ročník edície hľadá odpovede aj na konkrétne otázky:

• Dokáže Cirkev vystúpiť zo seba a viesť dialóg?• Prečo človek dostal slobodu? Je nebezpečná?• Mám problém s ľuďmi na okraji spoločnosti?• Čo ak to škrípe v rodine a medzi generáciami?• Prečo pápež František mnohých tak vyrušuje?

Nová edícia vychádza 6-krát ročne (5 zaujímavých tém + 1 kniha malých príbehov pre potešenie duše od obľúbeného autora Bruna Ferrera, bez zakladača). Pri predplatnom vám tak každý druhý mesiac príde domov jedna kvalitná knižka s rozsahom približne 72 strán. Poštovné je v cene predplatného a prvú brožúrku dostanete vo februári 2022.

Link na predplatné edície: https://www.donbosco.sk/tovar/edicia-viera-do-vrecka-2022

Predplatné edície Viera do vrecka na rok 2022 je vo výške 21 €. Odporúčaná cena za samostatne predávanú knižku je 4,50 €. Predplatným tak môžete ušetriť 6 €.

Edíciou môžete obdarovať aj svojich blízkych, napríklad na Vianoce. Pri objednávke vyplňte meno a adresu obdarovaného ako dodaciu adresu. Link: https://www.donbosco.sk/tovar/edicia-viera-do-vrecka-2022-ako-darcek

Vydavateľstvo DON BOSCO

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.