Nový Saleziánsky magazín aj o exallievoch dona Bosca

(Bratislava, 24. novembra 2014) – Svetová konfederácia exallievov má v súčasnosti vyše 120 000 registrovaných členov a pôsobí v 105 krajinách. Kto sú exallievi a v čom spočíva ich pôsobenie na Slovensku sa dozviete v Téme druhého novembrového Saleziánskeho magazínu.   Vydavateľstvo Don Bosco začiatkom novembra predstavilo svoju novú knihu. Viac o tomto titule prezradí riaditeľ vydavateľstva, ale aj samotný autor. Saleziánsky kňaz, filozof, publicista a prekladateľ don Anton Hlinka bol ocenený in memoriam Ústavom pamäti národa. Viac o oboch udalostiach sa dozviete v reportážach.

Rubrika Ja, brat, salezián nás opäť vtiahne do života jedného z najstarších saleziánov. Tentokrát je ním don Jozef Kosmál.

Premiéra už dnes o 16:55 na TV Noe a zajtra na TV Lux o 20:20.

 

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.