O čom sníva jablko? Knižná novinka s obľúbenými príbehmi od Bruna Ferrera

(Bratislava, 2. novembra 2020) – Viac ako tridsať príbehov s inšpiratívnym odkazom prináša Vydavateľstvo DON BOSCO vo svojej knižnej novinke od obľúbeného autora Bruna Ferrera s názvom O čom sníva jablko?

Krátke príbehy pre potešenie duše sa končia malou myšlienkou a môžu pôsobiť ako „tabletky duchovnej múdrosti“.

O čom sníva jablko? Prečo sa zapaľujú sviece? Kde je Boh, keď ho najviac potrebujeme? Existuje obchod s manželmi? Tieto a mnoho iných krásnych príbehov ponúka táto nová „ferrerovka“, ktorá isto poteší každého čitateľa, takže môže poslúžiť aj ako vhodný darček k sviatku či Vianociam.

Úryvok z knihy:Majster spravidla učil prostredníctvom príbehov a podobenstiev. Ktosi sa opýtal jedného z učňov, odkiaľ všetky tie príbehy berie.Odpoveď znela: „Od Boha. Keď z teba Boh chce urobiť lekára, pošle ti pacientov. Keď chce z teba urobiť učiteľa, pošle ti žiakov. A keď ti predurčil stať sa majstrom, pošle ti príbehy.“

Aj tieto krátke príbehy ber ako dar. Nechaj, aby sa v tvojej duši pomaly rozpustili ako cukor v káve. Budem veľmi rád, ak na chvíľu osladia tvoj život.

Viac o knihe O čom sníva jablko? nájdete tu: http://www.donbosco.sk/tovar/o-com-sniva-jablko

Peter Novák Vydavateľstvo DON BOSCO

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.