Partizánske hostilo celoslovenské finále v hokejbale

(Partizánske, 28. mája 2013) – Animátori so saleziánmi z pastoračného centra na Šípku usporiadali v sobotu 18. mája celoslovenské finále saleziánskych stredísk v hokejbale v kategórii do 16 rokov. Do finále postúpili tímy zo Žiliny, Banskej Bystrice, Bardejova a Partizánskeho. Domáce mužstvo z Partizánskeho nahradilo košický tím.

Zápasy boli vyrovnané. Po ôsmich hodinách skvelých výkonov nasledovalo slávnostné vyhodnotenie. Na prvom mieste sa umiestnili chalani z Bardejova, ktorí bojovali do predĺženia so Žilinou. Bronzové medaily si odniesla Banská Bystrica a na štvrtom mieste sa umiestnili domáci Partizánčania. "Celkovo túto akciu hodnotím veľmi pozitívne. Aj napriek mojej zaneprázdnenosti som spoznala nových ľudí," prezradila animátorka Zuzka z organizačného tímu.

Informovala: Kristína Švercelová

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.