Pellegrino – Od plejboja k pútnikovi. Kniha, ktorá vás „vtiahne do kresla“

(Bratislava, 3. decembra 2021) – Talianske slovo pellegrino znamená pútnik, pocestný. A práve tento výraz najlepšie vystihuje autora a hlavného protagonistu knihy Pellegrino – Od plejboja k pútnikovi, ktorú v týchto dňoch prináša Vydavateľstvo DON BOSCO ako svoj najnovší titul v rámci edície DO KRESLA. Svedectvo Pina Fusara o jeho životnej ceste, dokumentované mnohými fotografiami, je až neuveriteľne skutočné a dokáže čitateľa „vtiahnuť do kresla“.

O knihe:Giuseppe Pino Fusaro (1962) bol úspešný norimberský gastronóm a mužský model s podmanivým pohľadom. Získal všetko, o čom ako dieťa talianskych gastarbeitrov v Nemecku sníval: luxusný život, úspech, peniaze, najkrajšie ženy aj prominentných priateľov.

Dnes z toho Pino nemá takmer nič – a je šťastnejší než kedykoľvek predtým. Pretože po nespočetných alkoholových a drogových excesoch, pobyte vo väzení, ťažkých depresiách, nevydarenom pokuse o samovraždu, po neúnavnom hľadaní zmyslu života a šťastia, ku ktorému kráčal cez budhizmus i po pútnických cestách, napokon našiel to, pre čo sa oplatí žiť.

Kniha má pevnú väzbu, formát 128 x 202 mm a 224 strán. Viac o knihe tu: https://www.donbosco.sk/tovar/pellegrino

Objednať si ju môžete na stránke www.donbosco.sk, emailom na objednavky@donbosco.sk alebo telefonicky na číslach 02 5557 2226 a 0903 962 029.

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.