Podporte formáciu saleziánov, aby sa raz mohli naplno venovať výchove aj vašich detí

(Bratislava, 28. apríla 2023) – Mladí sú dnes zavalení ponukami. Nielen na trávenie času, ďalšie štúdium alebo prácu, ale aj ponukami na rôzne vzťahy, životné štýly či postoje. Často majú pritom problém rozlíšiť, čo je pre nich dobré a ktorým smerom sa vlastne vydať. V tomto chaose sme pripravení sprevádzať ich v duchu hodnôt, ktoré do každého človeka vštepil Pán Boh.

Kým sa však ako saleziáni začneme naplno venovať službe mladým, absolvujeme až desať, niekedy aj jedenásť rokov formácie. Čo to znamená? Študujeme teológiu, filozofiu, pedagogiku či psychológiu. Aby naše osobné nasadenie a zápal pre mladých, dopĺňali aj kvalitná príprava a odborné vzdelanie.

Ak sa rozhodnete podporiť nás na tejto ceste, pomôžete natrvalo ovplyvniť životy nielen vašich detí, ale aj stoviek ďalších mladých ľudí.

Chcem darovať.

 

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.