Podporte novú generáciu saleziánok v #GivingTuesday

(Bratislava, 30. novembra 2021) – Saleziánky sa zapojili do #GivingTuesday so svojím projektom Podporte mladú generáciu. Ide o získanie financií na štúdiá pre dievčatá a sestry. Sedem odhodlaných mladých žien sa pripravuje na to, aby sa mohlo venovať výchove a vzdelávaniu detí a mladých v duchu dona Bosca. Chcú tak pokračovať v diele, ktoré trvá takmer 200 rokov.

Iniciatíva #GivingTuesday vznikla v roku 2012 ako odpoveď na nákupný ošiaľ Black Friday či Cyber Monday a dnes je známa po celom svete. V tento deň sa oslavuje štedrosť, dávanie a dobrovoľníctvo. Tento rok sa koná 30. novembra. Podporiť saleziánky však môžete kedykoľvek či už finančne, zdieľaním a rozširovaním tejto informácie a samozrejme modlitbou.

Zdroj: salezianky.sk

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.