Poradenské centum Family Garden ponúkolo svoj kurz v Prešove

(Prešov, 18. februára 2022) – Počas druhého februárovného víkendu sa lektorský tím kurzu ASAP (Ako sprevádzať a pomáhať) presunul na pozvanie do Prešova.

Komunita ASAP-ákov sa tak rozšírila o nových 22 účastníkov, zväčša z radov saleziánov spolupracovníkov, z ktorých sa viacerí angažujú ako animátori manželských stretiek. Pre Family Garden to bola nová skúsenosť a najmä dôkaz toho, že chce pôsobiť nielen v Bratislave, ale vie pružne reagovať na konkrétny dopyt, z ktoréhokoľvek mesta v rámci Slovenska. Najdôležitejšie je, aby sa komunikačná zmena v prístupe k iným šírila ďalej.

Kurz ASAP je určený manželským párom, alebo jednotlivcom, ktorí sa angažujú v rámci farnosti pri príprave snúbencov do manželstva, vedení manželských stretiek či sprevádzaní manželov v krízach.

Zdroj: familygarden.sk

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.