Pozrite si najnovší Saleziánsky magazín

(Bratislava, 18. mája 2015) – V roku 2012 vznikla na saleziánskej pôde myšlienka založiť centrum, ktoré podá pomocnú ruku manželom, snúbencom a mladým. Iniciatívy sa chopili laici – saleziáni spolupracovníci a v spolupráci s viacerými odborníkmi založili v Bratislave na Miletičovej poradenské centrum pre rodiny s názvom Family Garden. Viac o ňom sa dozviete v téme druhého májového Saleziánskeho magazínu.

V reportážach vám predstavíme spomienkovú knihu s názvom Dotkol sa nás – Don Bosco medzi nami, ktorá zachytáva atmosféru návštevy relikvií dona Bosca v roku 2013. Jej súčasťou sú modlitby a prosby zachytené v kronikách, ktoré sprevádzali relikvie svätca na Slovensku a tiež fotografie Vladimíra Škutu. V druhej reportáži si spolu so žilinskými exallievmi zaspomíname na staré dobré školské časy.

V rubrike svedectvo sa tentokrát predstaví Martin Královič.

Premiéra už dnes o 18:15 na TV Noe a zajtra na TV Lux o 20:20.

 

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.